Naruto 68

14. dubna 2014 v 12:00 | Saskie a Batia ^^ |  Naruto

Naruto 68

Jedním škubnutím ruky si rozepl košili, takže teď byla vidět jeho vypracovaná hruď. Několik dívek v publiku omdlelo.
"Jo, jo myslím, že můžeš jít…"Zakoktala Stef a raději pohlédla bokem. Takeo se ještě naposled otočil ke svým fanynkám, hodil jim nějaký kapesníček a odešel z pódia.
"A poslední z kategorie mladých chlapců... Rock Lee"
Lee na pódium vletěl se svou sílou mládí ve své typické kombinéze, jen aby splnil zadání, měl na ní tmavě zelené sako s černou kravatou.
Steveein pohled v tu chvíli stál za to, vypadala, jakoby měla začít brečet, obočí měla stáhnuté a celkově byl její výraz spíše zoufalý. Tsunade se praštila dlaní do čela a Shikamaruova matka jen zakroutila hlavou.
"Já, na tohle... nemůžu ti říct nic pozitivního, a to jsem ta hodná." Stef se jen zhluboka nadechla, vzala propisku a vyškrtla si Leeho ze seznamu.
"Víš-"Shikamaruova matka chtěla něco říct, Stevee ji však zastavila, když jí skočila do řeči.
"Víš co je tvůj problém? Že má hrozně netvarované nohy, ta kombinéza je příšerná a prosímtě, až půjdeš dozadu, varuj svého Senseie, že pokud mi na pódium vyleze ve stejném oblečku, osobně ho vyvedu z vesnice."
"No Lee-"Ani Tsunade se skrz Stef nedostala ke slovu.
"No Lee, radši běž." Lee jen vyvalil už tak vytřeštěné oči a zklamaně odešel.
"Viděly jste to?!"Stef se otočila k ostatním porotkyním. Tsunade si povzdychla a Yoshino (Shikamaruova matka) jen stáhla rty do úzké linky a pokývala hlavou.
Shizune se zvedla a přešla doprostřed pódia.
"Tak… To byli chlapci z kategorie 15-25 let!" Náměstím se ozval potlesk.
"Dámy a pánové, dejme si krátkou přestávku, ale nechoďte daleko, ještě jsme neskončili!"
Risa si děkovně oddechla a plánovala zahodit falešný úsměv, který měla doteď a který ji to tváří vysílal křeče.
Tsunade se ale na Risu podívala pohledem 'ne, to vážně nemůžeš'
Pár diváků se zvedlo a odskočilo si na záchod. Tsunade šla zkontrolovat chlapce do zákulisí a Risa se s úsměvem odešla schovat za oponu.
Stef vzala nějaké Tsunadiny poznámky a nepozorovaně proklouzla za oponu, kde už čekala docela vytočená Risa. Stef tak trochu čekala, že na ni Ris zvýší hlas, což se samozřejmě stalo. Risa hned Stef posadila na svoji židli a začala jí všechno vyčítat.
"A to s tím Ryuuem, to mělo jako znamenat co?!" Na čele měla zkříženou žílu.
"Já za to nemůžu, to tady ty debilní instrukce!" Risa vyrvala Stef instrukce z rukou a začala si je číst, Stef si mezitím vzala ty její a jen kroutila hlavou, nad všema jejíma příkazama od Tsunade.
"Dělá si ze mě legraci! Tohle je teda pěkně nefér!" Protestovala Ris, když došla ke stránce, kterou Tsunade předtím podstrčila Stef.
"Hele, Tsunade je tu šéf, já s tím nic neudělám, tak na mě laskavě neřvi!"
"Dobře, ale tohle...?!"
Stef si znovu přečetla prostřední dvojstránku svých instrukcí, na níž bylo velkým rudým písmem "Vyhrát musí Ryuu!!!" Jen jí zčernalo čelo...
"Jako proč?!" Křikla Risa a instrukce co měla, hodila na zem a podupala je.
"Tohle přece není fér! Dobře, mstí se mi! Ale co ostatní lidi co soutěží v tomhle všem?! Vůči nim je to taky nefér" Zamračila se Risa
"Steevee... Buď fér, Musíš! Nech vyhrát třeba.. Já nevím... Shikamarua! Ten je tak zdechlej že po mě bude chtít ať ho nechám spát! Je to fér ne?! Dyť ty nic neztratíš. Já tu musím skoro nahá sedět na židli a usmívat se jak naprostý debil a pak plnit nějakýmu typanovi jeho posraný požadavky! Panebože! Stef!" Zoufale se na ni otočila "Co když mě znásilní?!"
"A co když mi Tsunade ublíží?!!" Stef vyděšeně pohlédla za oponu, kde se Tsunade usazovala zpátky na svoji židli...
"Umlátí mě svými přerostlými přednostmi..."
"Já tě budu bránit! Já tu jenom musím strpět dva dny křečí ve škraních a pak zas bude Tsunade poslušná jako beránek! Nemůže mě vyhodit jenom za ukazování jejích fotek!"
"Dobře, dobře... Takže válka s Tsunade, a mám nechat vyhrát... Shikamarua? Ale on..."
"Stef!"
"A co kdybych nechala vyhrát někoho jiného? stejně si myslím, že to nevýjde... Navrhni někoho jinýho." Stef se prosebně podívala na Risu.
"..." Risa přemýšlela, Lee by ji nutil cvičit, Neji radši ani nechtěla vědět, s Narutem 24 hodin rozhodně strávit nechtěla, Shino byl kamarád, ale nevydržela by s ním celý den, Kiba byl fajn, ale smrděl jako mokrý pes a měla podezření že od Akamarua chytil blechy, což ona riskovat nechtěla. Když zvážila i starší... Kakashi, Gai ani Jiraya nepřicházeli v úvahu, Asuma by určitě chtěl s něčím pomáhat.
Ať přemýšlela nad kýmkoliv, Shikamaru a Ryuu jediní připadali v úvahu. Mladý génius by chtěl spát, a u Ryuua jakožto gentelmana se nemusela bát žádných překvapení, ale odmítala s ním být v jedné místnosti, natož vydržet s ním 24 hodin.
"Shikamaru je nejlepší" Prosebně se podívala na Stef.
"A co Sasuke...?"Zkusila to po chvíli přemýšlení Stef a změřila si Risu pohledem.
Risa se zarazila "Když mu... poručíš aby se ke mě moc nepřibližoval.."
"Prosímtě, Sasuke, aby po tobě něco chtěl... Ten by tě leda využil k tomu aby..."Stef se zamyslela, následně se zhluboka nadechla a nasadila nevinný úsměv,"Dobrá, budu hlasovat pro Shikamarua, uvidím co bude v mých silách, ale nezlob se na mě, pokud to nevýjde."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama