Naruto 86

4. srpna 2014 v 20:00 | Saskie a Batia ^^ |  Naruto

Naruto 86.

"Teď už můžeme..." Sasuke vzal ze země větší kámen a zkusil jej zasunout do mezery, která zbyla po kameni, jež hrobku otevřel. Naštěstí tam sednul a studna se jako na povel vrátila na staré místo. Sasuke se momentálně tvářil jako největší hrdina na světě. Stef si jej naprosto nevšímala a odcházela do domu.

Stef si jej naprosto nevšímala a odcházela do domu. Když však vzhédla,zastavila se
"Stevee, počkej chvíli."zavolal Sasuke, myslel si, že zastavila kvůli němu, pravda byla opakem. Stef vyděšeně zírala na temný dům, ve kterém předtím rozsvítila snad všechna světla.
"Tma..."zorničky se jí zůžily, jen pomalu zakroutila hlavou. Sasuke k ní doběhl, chytil ji za ruku.
"Co se děje?" Křečovitě mu ruku tiskla, víděl v jejích očích zděšení
"Je tam tma... nesnáším tmu, bojím se." Opatrně ji odvedl k ní do pokoje, kde ji posadil na postel.
"To budou pojistky, podívám se na to, zvládneš to tu chvíli?" Nepatrně přikývla a jen sledoval jak Uchiha mizí ve tmě. Její pohled sklouzl k oknu, pokojem se prohnal chladný vítr a všude kolem se rozlehlo ticho. Až po chvíli se ozval zvuk, jako od trhajícího se suchého zipu, ale světla kolem naběhla.
"Díky bohu..."oddychla si. Za okamžik došel Sasuke, z hlavy, spíše z vlasů se mu čoudilo a celkově byl takový přismahlejší, ale jinak v pohodě.
"Světla svítí... na potřetí se to povedlo." Když mluvil z pousy mu stoupal černý dým. Stevee se musela smát. Nakonec zůstala rozsvícená jen lampabu Stef v pokoji.
"Měla by sis lehnout..."Mladý Uchiha přikryl Stevee dekou dal jí krátký polibek na čelo a chystal se odejít, zadržela jej však když ho chytila za kraj košile.
"Nechoď prosím, zůstaň.."


Druhý den
Risa se vzbudila a připomínala spíše zombie, než cokoliv jiného. Sešla po schodech dolů. Nedala si pozor a bezrozmyslu vešla do kuchyně, kde na ni už čekali její rodiče u stolu.
"Riso" řekla vlídně její matka a objala ji.
"C-co-co je?" zvedla obočí
"Odjíždíme, takže-"
"Cože?! To jako hned? A jako nemůžete mi to ani říct dopředu hm? Jako vím že náznaky, boty, a všechno bylo, ale jako myslíte že nemám city? Já se taky potřebuju rozloučit, sbalit a tak dále!"
Risina máme se podívala na svého muže, pak se oba uchechtli
"Ne, tys nás nepochopila zlato. Máme misi, takže odjíždíme, nechceme se zase stěhovat, alespon pro ted, když jsi vyplázla tolik peněz, abys najala pracovníky a opravila náš dům" Usmála se
"Eh... cože? Jak to vůbec víte?"
"Byli jsme u Hokage v pracovním (ANBU), když jsi to řešila. To mě přivádí k tomu, že takhle se k Hokage nemůžeš chovat! Je to vážená žena, navíc chodit oknem!" Zamračila se
"Ale ty boty, a-a brala sis moje věci!" ignorovala matčino kázání.
"Protože máš boty samou díru a je zima, cožpak můžeš chodit v sandálech?" přidal se otec.
"Takže... se nebudeme stěhovat?" Zvedla nepřesvědčeně Risa obočí
"Ne." Zakroutili naráz rodiče
"Díky bohu, Já tu depčím už týden a pro nic za nic" Oddechla si
"Jsi skoro dospělá, takže by jsme asi nechali rozhodnutí stejně na tobě. Nemůžeme tě nutit pořád se vláčet s námi." Usmála se a objala ji znovu
"Ale chtěli jsme se rozloučit, než půjdeme na misi, takže tak."
"Dávej na sebe pozor" vstal otec a vzal si na záda větší batoh.
"A máš se zastavit u Hokage. tak tam zajdi" Usmála ze na ni matka a vzala svůj batoh. S tím její rodiče odešli
"Jo. Rozloučení level Nodekure." povzdychla si Risa a také opustila dům.

"Hm…Mhmmm… Shizune?"Stef sledovala Tsunade, jak něco vypisuje. Shizune jí u toho jak jinak než asistovala. Zatímco se tam ty dvě radily nad cenou mise, Stef se zadumaným pohledem protočila v ruce dýku po svém otci. Ještě stále ji sžíralo svědomí, něco uvnitř jí říkalo, že je to celé hodně špatný nápad. Jiná část věřila v to, že se nachází v dost špatném snu a další Stevee přesvědčovala o dobrém skutku.
"Dobrá Stef…Podle propočtů bys za tu misi měla zaplatit asi 160 jenů. Za prvé, je to nad tvé možnosti, za druhé, mise musí mít dozor senseiem, v tomto případě je tvůj bratr bohužel na misi a za třetí ti tu misi nemůžu dovolit." Stef zoufale pohlédla na Shizune, ta jen zakroutila hlavou, proto vytáhla z malé maskáčové tašky obálku s penězi a ukázala ji Tsunade.
"A senseie mám! Asuma dnes ráno souhlasil, že se mnou půjde! Tsunade, prosím, já ho musím najít."
"Ticho! Vždyť ani nevíme, jestli je naživu. Byla by hloupost vyslat vás na misi, abyste se nakonec vrátili s nepořízenou, tys za to vyhodila peníze a byla ještě k tomu zklamaná, že to nedopadlo podle tvých představ."Stef bezradně sledovala, jak Tsunade drží papír s misí a chystá se jej skrčit, když se rozrazily dveře a dovnitř vešel Asuma, v patách se Sasukem, Shikamaruem, Narutem a Hinatou.
"Kdy vyrážíme?"Zeptal se s úsměvem sensei. Stef nechápavě pohlédla na Sasukeho.
"Potřebujeme Shikamarua pro jeho pohotové myšlení, inteligenci a dovednosti ve strategiích, Hinatu pro její schopnosti Byakuganu,"Stef bylo jasné, pro ve skutečnosti vzal právě Hinatu, "No a Naruto nás viděl jít, tak se přidal."Stevee děkovně pokývala na všechny hlavou a obrátila se zpět k Hokage.
"To je všechno moc hezké, ale já tuto misi nepovoluji, tudíž se všichni sbalte a běžte domů!"
"Počkat!"Otevřelo se okno za jejich zády a do kanceláře Hokage vpadl poslední účastník mise.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 melaficent melaficent | 5. srpna 2014 v 23:46 | Reagovat

Kto tam prišiel???? Dúfam, že Risa alebo tak... A hlavne dúfam že nie Kakashi.. TO by ste chudinke Stef nespravili!! O_O :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama