Merodi ga daisukidesu 56

21. října 2014 v 12:00 | Saskie a Batia |  Merodī ga daisukidesu

Merodi ga daisukidesu 56


Ren Itokki - červená
Kane Konori - Modrá
Kei Machiko - světle fialová

Natsu Yinguui - světle zelená
"Dobře, tak se hned nerozčilujte, stejně jsem dnes zase po škole, takže si o tom můžem promluvit klidně tam…"
Jen jsem mávnul rukou a opouštěl jsem nahrávací studio.
"Csss… kurva! Podívej se! No to si spolu vyřídíme, ty budeš ještě rád, když ti poškola jednou skončí!" Řval za mnou, ale to už jsem se blížil k sálu, kde měly být dějiny.

Zde už mě čekal Kane, prohlížel si knihu, ve které listoval tam a zpět, moc nevnímal dění kolem sebe. Jen jsem ho chytil za rameno a vedl jej do sálu, kde se již všichni usazovali do křesel. Po stranách řad těchto křesel byly schody klesající dolů až k vyvýšenému pódiu (asi jako v kině), na němž se nacházelo několik dalších židlí, nad tím visel znak školy a pod ním velká tabule. Dával jsem si pozor pod nohy, neboť jsem scházel schody do nějaké 4 řady, abych dobře viděl a Kane stejně tak. Před sebou jsem slyšel rány, vzdechy a výkřiky hrůzy. Zvedl jsem oči se slovy "Sodoma Gomora" následně jsem se však zarazil, když jsem viděl tu řadu před sebou Chlapci jen nechápavě hleděli, zatímco děvčata na podlaze vypouštěla duši. Důvod tohohle všeho seděl na pódiu. Byl to zhruba třicetiletý učitel s delšími tmavě hnědými vlasy staženými růžovou gumičkou vzadu na hlavě, zarostenou bradou a světlýma očima. Mohl mít tak 180 cm, hubený, ale nikoliv zrovna svalnatý. Co bylo však třešničkou na tohle zjevu nebyli ani tak ty jeho mastné rozcuchané vlasy, namátkou stažené, aby se neřeklo, ale to, že na pódiu seděl v černých teniskách s nohou přes nohu… ÚPLNĚ NAHÝ!!
"K-k-k-ka-Kane!" Kane vytáhl z kapsy záložku a rychlým hrdým gestem ji vložil do knihy, na stranu, kde právě skončil.
"Rene, tohle je naše Haruko-sens…" Zasekl se, když viděl toho odhaleného chlapa. Brada mu spadla skoro až k zemi, ukázal na něj prstem a na celý sál zaječel.
"Naháč!!! Je to naháááč!! Prostitut!! Náháááč prdelááááč!!!" Po čele mi stekla ledová kapka, učitel se však usmíval, nenechal se jen tak vyprovokovat, v tom horším případě mu to snad i lichotilo, což bylo teda nechutné samo o sobě.
Když se dívky konečně posbíraly, mohla začít hodina. Jen jsem se modlil, aby si ten učitel nestoupnul. Opravdu nikdo z nás nestál o to, vidět jeho přednosti.
"Vítám vás mladí perspektivní přátelé… Jmenuji se Marty Dveysuu, jsem váš nový dějinář a spolu tady budeme po zbytek vašeho studia. Kolegové, jistě si pokládáte ve svých primitivních hlavičkách, proč jsem se dnes takto oblékl." Z řad studentů se ozval jeden odvážný hlas.
"Spíš neoblékl." Všichni ostatní jen přikyvovali.
"Má to jednoduchý důvod. Hned první poznámka na úvod, Dějiny umění hudby, jsou dějinami našeho srdce a to musí být čisté, aby jím mohlo prostoupit tolik melodie. Jen v momentě, kdy překonáme vlastní stud, budeme schopni tvořit velké věci a předvést je ostatním."V ten moment si s úsměvem stoupl. Mnou i Kanem projel mráz. Tak tohle bylo nechutné a odteď jsem se už jen díval na hodinky, kdy hodina skončí. Na konci si vzal delší sako ze své židle, které mu jeho pohlavní ústrojí, alespoň skrylo a odešel kouřit se slovy.
"Máme spolu ještě další hodinu, tak se připravte, že vás zničím!!!" Otřásl mnou arktický mráz.

Zoufale jsem se podíval na Rena. "zničí…? Jak-jak to jako myslí zničí?" Přitáhl jsem si mou obří školní vestu a víc se do ní zavrtal. Bál jsem se ho. Ještě jsem byl otřesený z… no, prostě s nudistou ve třídě mě nenapadají myšlenky na nic jinýho, než na to jak by mě "zničil".
"Neboj Kane, tenhle úchyl nevypadá na to, že je na malé hošíky" Napodobil přiteplený tón a nakonec ještě pohodil ručkou.
"Jak jako na malé hošíky?" Zamračil jsem se "Tím chceš říct, že pro něj nejsem dost dobrej? Jako to musí bejt člověk pedofil, aby si mě všimnul? To musím být dvoumetrovej, namakanej, upocenej sportovec, aby mě někdo chtěl?" Naštvaně jsem na něj kouknul "Nechci se chlubit ale nedávno-!" zarazil jsem se a zavřel pusu.
Co jsem to málem řekl? Sedl jsem si zpátky do židle, a prsty jsem si lehce zmáčkl rty.
Proboha co jsem to málem vykecal?!
'Nechci se chlubit?' Vždyť to není nic, čím by se měl kdo chlubit!
Proč jsem sakra vyjel, jako bych snad pozornost od toho prasete stál?!
Ren pouze nechápavě hleděl, ale nechtěl to z Kaneho tahat násilím. Proto to jen nenápadně nadhodil
"Ehm…a dál?"
"HM?!" Skoro jsem se ho lekl "Ah.. Tohle? Víš- víš co? Zapomeň na to, na to všechno. Asi jsem zněl, jako že toho naháče chci" Zasmál jsem se, aby to všechno znělo jako vtip, ale spíš jsem mohl znít jako nějaký zoufalý pošťák, na kterého právě zaútočil rotvajler, co je prostě nemá rád.
Přestávka skončila a naháč se vrátil.
"Ááá proboha! Už je tu zas" Ozval se někdo vepředu a hned po něm letěla fixa na tabuli.
"Nevyrušujte. A teď poslouchejte" Prohlásil
Neposlouchal jsem ho. Ani se na něj nedíval, přemýšlel jsem.
Ren se to někdy dozví. No… Co když ho to znechutí? Co když… Eh, ne. Prostě… Je lepší aby se to dozvěděl ode mě. Ale… už představa dvou chlapů spolu je nechutná ne..?
Vytáhl jsem kousek papíru a napsal do ní určité info. Složil jsem papír a podal ho Renovi.
Zvědavě zamrkal a chtěl papírek vzít. No nějak jsem ho nemohl pustit. Až nakonec jsem povolil ruce a sklopil hlavu. Čekal jsem, co mi na to řekne.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama