Blog

16. února 2015 v 10:25 | Saskie |  informace
Ahojte lidi, jak se máte?
Já jen že jste si (možná mohli) všimnout, že nepřidáváme úplně tak všechny povídky pořád, tak jak by jsme měli. Je to tím že, no chápete, nic moc nás třeba nenapadne a ták. Proč o tom píšu v čase kdy jakž-takž přidáváme?
Já nevím ._. máme obor, nudím se. (Nebo to bude tím že jsem marod a mám oslabenou mysl a tak i velké sebevědomí) Navíc mám takový pocit, že tomuhle blogu něco chybí ._. Mohli by jste vy, kteří sem tak jakože zabloudíte napsat, čím by jsme to tu mohli zlepšit, co si na blogu představujete (ne konkrétně na tomhle ._. jakože klidně i na tomhle, to pomůže, že jo xD no prostě jak chcete).
Chtěly by jsme (aspoň já), aby jste nějak napsali svůj názor na náš (nebo jiný) blog, co kdo dělá špatně a proč. Prostě nás nějak zkritizovat.
Já nevím, že design vypadá na nic, máme špatně zařízené menu, je to chaotické, nebo odkazy nefungují.
Jestli dáváme krátké nebo naopak dlouhé díly povídek, příliš často nebo skoro vůbec, jsou vtipné nebo se o to snaží takovým způsobem že jsou trapné, jestli jsou postavy divné, charakterově nebo se nesmyslně mění, nebo tak.
Víc "osobních" článků nebo spíš ne, ankety atd.
Když to tak shrnu, prostě vás prosím o zkritizování, názor, a radu k zlepšení nebo jak to mám říct ._.
Well... okey, to bude asi vše, dík moc za přečtení, zatím se mějte a čus ^^' Saskie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naiko Naiko | 18. února 2015 v 14:01 | Reagovat

Yooo. Upřímně, já už té blogařině pořádně nerozumím, takže jediné co můžu "vytknout" je, že mi občas ty díly povídek přijdou trošku krátké .3. Ale na druhou stranu zase přibývají docela často, takže je to zčásti vykompenzované. Nevermind. :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama