Naruto 112

24. ledna 2016 v 15:49 | Saskie a Batia |  Naruto

Naruto 112.

"Jakože bych tu místo vás bydlel?" Nechápal
"Vlastně ano, když budeš platit nájem a všechno, tak myslím že nikdo nebude proti" povzbudivě se usmála
"Páni, děkuju! Slibuju, že to tu bude v dobrém stavu" Usmál se a objal ji.
"No, prozatím stejně budeš spát na pohovce, nebudu riskovat, že by Raporisashimon… něco." Probodla ho podezíravým pohledem
"Oh- jo, jasně, to naprosto chápu."
Paní Nodekure mu donesla věci na spaní a sama pak odešla do svého pokoje.

Uprostřed noci se Risa vzbudila a rychle přeletěla skrz dveře na toaletu, aby díky alkoholu vyprázdnila žaludek. Ryuu slyšel nějaké zvuky z jejího pokoje, tak opatrně vystoupal schody a nahlédl do jejího pokoje, překvapilo ho, když ji neviděl v posteli, tak se podíval do koupelny. A šel jí podržet vlasy. Když si Risa byla jistá, že už jí v břiše nic nezbývá, což bylo za chvíli, jelikož celý den nic nejedla, Ryuu ji pomohl alespoň nad vanou umýt vlasy, které se nestihly schovat před pohromou a pak jí je pomohl lehce vysušit ručníkem. Pomohl jí zpátky do postele a popřál jí dobrou noc, ale Risa, ještě nabitá alkoholem, odmítla spát.
Ryuu se rozhodl to neřešit. Však ona po chvíli usne, říkal si. Nemohl s ní zůstat, ač by rád chtěl, tak její rodiče by z toho nebyli nadšení, kdyby to zjistili.
Sešel dolů do obýváku a lehl si na pohovku. Risa s tímhle spokojená nebyla, takže sešla dolů, rozložila si ručník na Ryuuovu hruď a prostě si na něj lehla, on byl až příliš unavený než aby to řešil, takže nechal problémy s rodiči až na ráno a šel spát.
Jako první se probudil Risin otec. Když sešel dolů, v obýváku se zarazil, zamračil se a nadechl se jakoby snad chtěl něco říct, ale nakonec si řekl, že to asi nemá cenu. Nevypadá to, jakoby se něco stalo…
Rozhodl se si toho nevšímat a šel do kuchyně dělat snídani.
Risa se probudila jako další, vzbudila ji bolavá hlava a nevolnost prázdného žaludku. Mrtvolně zamrkala a posadila se. Nechápavě pak hleděla na spícího Ryuua, který měl na svém krku podezřelé značky. Zarazila se a rychle se zvedla ze sedačky, začala si prohlížet břicho, stehna a hrudník.
Ryuu na ni zvědavě koukal už hodnou chvíli, což si Risa vůbec neuvědomila, ale když si ho všimla, zhrozeně na něj ukázala prstem jakoby mezi nimi chtěla vytyčit určitou vzdálenost. "Ani se nehni! Co-co… se včera stalo?"
Ryuu zamrkal a pak se na ni nevinně usmál "To nestojí za řeč." Odpověděl jí a vstal "Já ti to povím až se vrátíš" Usmál se na ni a přešel do kuchyně za jejím otcem
"Dobré ráno"

Stevee se vzbudila hodně brzy ráno, no spíš ji vzbudil další nával nevolnosti, už se ani neobtěžovala utíkat na toaletu. Přisunula si k sobě kbelík, co měla vedle postele a jen cítila, jak jí Ilre, co usnul vedle ní, drží vlasy, druhou rukou ji hladil po zádech.
"Neměl jsi tu spát, co když to chytíš?" Obrátila se k němu poté, co dozvracela.
"Já jsem proti těmhle nemocem imunní, přiznejme si to… Člověk mých kvalit ani jinak nemůže. Mimochodem, před půl hodinou přišel Kal, pomalu se netrefil do dveří, něco si pobrukoval a pak za ním už jen křáply dveře od koupelny. Myslím, že to s tím kýblem, byl dobrý nápad. Představ si, jak klečíš nad záchodem, tvůj drahý narvaný bratr příjde a zezadu tě ohodí… Stejně by ho tam někdo měl jít zkontrolovat, jestli se neválí ve vlastních grckách." Ilre zamyšleně sledoval otevřenými dveřmi zavřený pokoj Shuneho. Do deseti minut vyšel i on, nejdřív nahlédl do koupelny, pokýval hlavou, pronesl vážná slova: "Hovado jedno ožralé. Doufám, že tě to poučilo…" Zavřel dveře a zamířil ke Stevee do pokoje.
"Jak je ti, sestřičko?" Stef jen ukázala zvednutý palec, tohle gesto podbarvovala jen melodie kručícího břicha.
"Zajdu nakoupit a pak letím do práce. Ilre, máš je tu oba na starosti. Na stole jsem ti nechal nějaké peníze, kdyby se Stef přitížilo, zajdeš do lékárny, oni ti tam poradí, co by bylo na střevní problémy nejlepší a co se Kala týče, zavři ho k němu do pokoje, dej mu kýbl a kolem poledne ho zkontroluj." Shune dával přesné instrukce, zatímco si oblékal kabát.
"No, dobře… Proč až kolem poledne?"
"V tu dobu by se, jak tak počítám, měla dostavit kocovina. Hodíš po něm mokrý hadr a ať se stará, je dospělý se svými alkoholickými návyky a jejich důsledky si musí poradit sám. Nebo jak já říkám, když se ožral ať se stará." Shune vzal za kliku hlavních dveří, k jeho překvapení k nim právě mířila návštěva. Tiše pohlédl na Risu s Ryuuem, kývl na pozdrav a pokračoval dál.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama