Naruto 115

18. února 2016 v 18:48 | Saskie a Batia |  Naruto

Naruto 115.
"Asi před třemi lety, omámili mě, takže jsem se nemohl pořádně bránit, neměli čas, takže to švihli kam se jim to hodilo." Na chvíli ji oplatil objetí a pak si všiml, jak po něm paní Nodekure háže netrpělivým a varovným pohledem.
Pustil ji a znovu jí setřel slzy "Nechtěl jsem ti to říct, jelikož by sis myslela, že jsem se změnil kvůli tomu, ale změnil jsem se už dřív. Vážně jsem tě měl vždycky rád." Dal jí poslední pusu a nechal ji, ať se od něj trochu vzdálí.
"Za chvíli se uvidíme. Napiš mi…" Naposledy se na ni usmál
"Já tebe taky…" Zašeptala se zoufalým pohledem a doběhla rodiče.


Stef nervózně poposedávala na tvrdé studené lavičce a čekala, až pro ni přijdou, že má vejít dovnitř. Vedle ní klátilo nohama malé dítě, zatímco jeho matka si četla knihu. Co chvíli se ten malý hyperaktivní klučina otočil ke Stef, zamrkal na ni, zazubil se a dál pokračoval v prováděné činnosti.
Ze dveří vyšla starší sestra s milým úsměvem.
"Stevee Murasaki?" Stef se opatrně zvedla, pořád jí nebylo dobře, od Risina odchodu v podstatě nepřestala zvracet, byla neustále kontrolovaná Ryuuem a svými bratry.
Následovala sestru do ordinace, kde za stolem seděl doktor a přerovnával si papíry.
"Slečno Murasaki, posaďte se prosím… Tak, co vás trápí?"Podíval se na ni před skla svých úzkých brýlí. Stevee nasucho polkla, vypadal přísně a ani trochu jí nebyl sympatický.
"No… Není mi moc dobře, už asi týden opakovaně zvracím, částečně je to poslední dobou taky od nervů, ale opravdu jen trochu." Doktor si k ní přisunul blíž židli, načež se Stef odsunula, což on absolutně nepochopil a jen mladou pacientku před sebou sledoval s jedním zdviženým obočím, než mu konečně došlo, co se děje.
"Ale vy se mě přece vůbec nemusíte bát. Máte nějaké bolesti? Jak často přichází závratě? Předpokládám, že nejsou celodenní… Sestři, připravte sonograf." Stef poskočila na židli leknutím a se strachem v očích se rozhlédla kolem.
"Vy do mě budete řezat?!" Zeptala se poplašeně.
"Ne-"
"Budete mě bodat zaživa? Poteče mi krev? Vykrvácím?!!"
"Ne slečno-"
"Proboha, opravdu na to nejsou léky? Vždyť jste mi ještě ani neřekl, co mi je doktore!" Zmatkovala, byla v koncích.
"Počkejte, nechte si to vysvě-"
"Nemůžu umřít! Jsem mladá, vychovávám tři bratry a mám přítele, i když těžko říct, jestli to pořád platí, ale doktore, proboha, hned mě dát utratit? Jako raněného psa-" Sestra jí zezadu chytila pusu, aby už dál nemohla mluvit a mohla jen vyděšeně sledovat, jak doktor rukama naznačuje, aby dýchala.
"Sonograf je přístroj, díky němuž se budeme moc podívat, co vám je. Nijak vám to neublíží, takže klid, dýchejte a následujte sestru." Stevee pomalu přikývla a odebrala se za sestrou, která, zatímco ona si lehala na lůžko vedle přístroje, připravovala spoustu ubrousků, nějaký gel a zapínala přístroj. Následně přišel doktor…
Začal Stevee pomocí přístroje prohlížet břicho, sem tam něco poklikal na klávesnici. Zničehonic se asi po dvou minutách zarazil a zůstal zírat na obrazovku, sestra s ním.
"Ehm, děje se něco?" Zeptala se nejistá Stef.
"Nejsem si jist nálezem, proto bude lepší, když vás do druhého patra, chodba vpravo, dveře B, pak chodba F a dveře 23."
"Ježiši, já se ztratila už na té první chodbě, ale hlavně, co je ve druhém patře?" Stevee se opět zmocňovala panika.
"Gynekologie." Odpověděla jednoduše sestra a podala Stef její zdravotní složku.
"Tak tam nejdu!" Odmítla Stevee a seskočila z lůžka.
"Ale doktor Murasaki je skvělý gynekolog." Doktor se na ni mile usmál, načež se Stef zatvářila zhnuseně.
"To snad, ale jinak je to mizerný bratr, o tom já něco náhodou vím." Na poslední chvíli ji sestra zastavila mezi dveřma.
"Raději si tam zajděte… Opravdu, říkám vám to jako ženská ženské." Stef se jí zahleděla hluboko do očí. Byla v nich naléhavost, prosba aby ji Stevee poslechla a udělala správnou věc.
"Dobře… Půjdu tam…" Souhlasila nakonec a tiše se vydala nemocničními chodbami k ordinaci svého bratra.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama