Merodi ga daisukidesu 139

31. ledna 2017 v 12:39 | Saskie a Batia |  Merodī ga daisukidesu

Merodi ga daisukidesu 139


Ren Itokki - červená
Kane Konori - Modrá
Kei Machiko - světle fialová
Natsu Yinguui - světle zelená


Bavil jsem se. Po dlouhé době jsem se vážně bavil a fakt si užíval jeho přítomnost.
Podařilo se mi dva prsty otřít metle. Má pomsta byla připravená, stačilo se k němu dostat.
Jak jsem s ním stál, dá se říct, v objetí, rukama jsem se dostal kolem jeho ramen, tak ho trochu ho snížil a udělal mu čáru na tvář. Pak jsem se jen vítězně usmál a kouknul na něj.
A po chvilce váhání mě políbil.


Když se na mě usmál s tím jeho šťastným pohledem, prostě jsem si už nemohl pomoct.
Kdyby nestál tak blízko, ani bych si toho nevšiml, ani by mě to nenapadlo, ale teď byl přímo u mě, pokaždé když se na mě podíval, někde v podtextu jeho výrazu, někde uvnitř jsem cítil, jakoby snad na něco čekal. Jakoby ode mě něco chtěl. Něco takového.
A jeho výraz v téhle chvíli byl jako by si o to prostě říkal.
Nedokázal jsem ho v té chvíli nepolíbit.
Kane úplně ztuhnul.
Zarazil se, ale téměř okamžitě se k polibku přidal.
Dlaní jsem ho pohladil po vlasech a palcem opatrně přejel po jeho lícní kosti, takže jsem mu setřel i krém, kterým jsem si ho tam prve označil.
Nevěděl jsem, co mě to popadlo, nevěděl jsem, co se mi motalo hlavou, ale do reality mě vrátilo ospalé zachrochtání Genaki.
Odtáhl jsem se od Kaneho, který měl pořád zavřené oči, jakoby ještě doufal v pokračování.
Nadechl se a začal otevírat oči, a já věděl, že se zeptá, ať už na otázku "proč?" nebo cokoliv jiného, já prostě neměl odpověď. Ale rád bych se ji taky dozvěděl.
Než si odpověď vymyslím, nesmím ho nechat se mě zeptat. To mi bylo jasné.
Přitiskl jsem si svůj ukazováček ke rtům, jakobych mu právě svěřoval to největší tajemství.
Chytil se na to, bylo mi to jasné už z jeho pohledu.
Olízl jsem si palec od krému a utřel jsem si svoji tvář.
"Chutná to dobře, nevím, co se ti nelíbí" choval jsem se jakoby nic a Kane sklopil pohled na mísu, pořád ještě celý rudý.
"Dobře, tak ta začnem dávat dohromady. Můžeš umýt tady tohle?" ukázal na mixér.
"I já vím to, že co jde do elektriky, nejde do vody." Prohlásím jako bych měl najednou větší znalosti v kuchyni než on a tím úplně zahazuju nevyřčené, teď už zakázané, téma.
Kane na mě pohlédl, jakoby si doteď nemyslel, že jsem tak beznadějný, vytáhl z mixéru metle a podal mi je. "Jenom tohle prosím" zaksychtil se a začal rozřezávat jeden z upečených válců.
"Proč to rozřezáváš? Vždyť to zkazíš" napomenu ho nechápavě
"Přece to nebude jenom suchý korpus, musí se do toho hodit poleva" vysvětlil mi trpělivě a nachystal si tác, na kterém skončí finální produkt.
"A proč jsi to tak neupekl rovnou?"
Otočil jsem se ke dřezu pro houbu a napustil si trochu vody.
Zaslechl jsem za sebou kroky, ale nevěnoval jsem jim pozornost, jelikož jsem si myslel, že si Kane šel pro nějakou surovinu do lednice.
"Takhle pečení nefunguje..." řekl s jasným úsměvem, který s krokama slyšitelně pohasl.
Nechápavě jsem se otočil, abych se podíval, co se stalo a kdo přišel. Někdo dojít musel, Kaneho hlas šel ze stejného směru jako předtím a jeho pohasínající tón hlasu tomu dost napověděl, jakoby se i nechápavě podíval na člověka a pohledem se ho ptal co tu pohledává.
Vedle Kaneho najednou stál ten pošahanej teplouš Terry, pomalu se začal sklánět ke Kanemu "Jů~ůů panečku, to je vůnička. Máte to aspoň dobré?" zajímal se přesládlým hlasem, až mě z toho zabolely zuby. Sklonil se ke Kanemu do přehnané blízkosti a mě až teď došlo, kam se zaměřil.
Kane ještě pořád měl šmouhu krému na tváři u rtu a ten Terry s chutí olízl.
Viděl jsem, jak Kane zbledl, byl z toho znechucený tak, jak jsem nikoho znechucéného ještě neviděl.
Byl to přece chlap, proč z toho byl tak vedle? Vždyť když je Kane gay, neměl by z toho být tak znechucenej, ne?
Ale z nějakého důvodu mě to neuvěřitelně naštvalo.
Proč to udělal? Proč k němu vůbec šel? Proč se ho vůbec dotkl? Kdo mu dovolil se ho dotknout?! Jak se opovažuje?!
Nejspíš jsem nebyl jediný naštvaný, jelikož se Kane rozpřáhl svou pěstí a trefil to hovado tak, že jsem se i já cítil vítězně, jako bych mu právě vrazil sám.
Terry zalapal po dechu a do očí mu vstoupily slzy "Ty hrubiáne! Jak jsi jen mohl?! Já to řeknu Renovi, už se s tebou nebude bavit!" Zavřískal a urychleně se vydal z místnosti.
Ještě že jsem odstoupil od dřezu a stál jsem zrovna poblíž místa, kudy musel odejít.
Napřáhl jsem se a už vycvičeným fotbalovým zákrokem jsem ho kopl do holeně.
Terry zavyl, ale jako hrdina se udržel na nohách a co nejrychleji vystartoval z kuchyně


Zrovna jsem vázal mašli na ne příliš vydařeně zabalený dárek, když do mého pokoje vešel, spíš tedy vkulhal Terry se zarudlým lícem. Tvářil se neuvěřitelně ublíženě.
"Co se ti stalo?" Zeptal jsem se nezaujatě, skoro s povzdechem, a tak trochu i litoval, že jsem ho radši neignoroval, když mi začal fňukat.
"Tvůj kámoš mě napadl!!" Skoro se rozbrečel.
"Neměl jsi se tomu malému posmívat, ten druhý je na to dost háklivý." Poznamenal jsem a dál soustředěně motal lesklé provázky.
Neměl jsem na něj zrovna nervy, ani náladu. Tashiro mi prozradil, že včetně toho, že si matka pozvala svoje kamarádky z Anglie, aby si nepřipadala blbě, navíc dorazí i Natsu. Zapřísáhl jsem se, že jestli ho opět nechají spát někde poblíž mě, tak se sbalím a ve městě si rezervuju nějaký pokoj v hotelu.
"Ale ty mi nerozumíš! Mě praštil ten prcek!!" Málem jsem rozerval balící papír.
"Nevymýšlej si hovadiny! Vždyť by na tebe ani nedosáhl. Byl jsi nadržený, ztratil pojem o světě kolem a nevíš, který z nich to byl."
Taková blbost! Kane a někoho praštit? Ten transvestita neví co s volným časem.
"Přišel jsem do kuchyně a on se na mě vrhnul! Podrápal mě a kousnul mě! Ani nechtěj vědět kam… Dokonce mi olíznul obličej! Byl jako smyslů zbavený!" Prohlížel jsem si ho nevěřícně od hlavy až k patě. Chvíli uhýbal pohledem, až nakonec rozhodil rukama. "Dobře, olíznul jsem ho já! Ale on zbytek je pravda!"
"Vymýšlíš si…" Odbyl jsem ho a dál si hleděl dárku.
"Ne, musíš mi věřit, Rene!"
"Napadl tě Kei, ten vysoký."
"Byl to ten malý, přísahám…" Tvářil se smrtelně vážně. S povzdechem jsem udělal suk na mašli.
"Tak to se styď. Navíc, jestli je to opravdu tak, jak říkáš, pak sis zasloužil, teď lituju, že jsem u toho nebyl. To tě tvoje matka učila olizovat cizí lidi na potkání??" Znechucený jsem nad ním zakroutil hlavou.
"Oni tam spolu něco pekli, to ti povídám!" Už jsem pomalu ztrácel nervy.
"Ano, dort pro moji matku."
"Ale ne, tohle nemyslím. Ve vzduchu jsem něco cítil." Snažil se vypadat důležitě.
"Možná plyn z trouby." Ušklíbl jsem se.
"Skoro bych hádal, že se ti dva líbali." Tentokrát jsem ten papír opravdu roztrhnul. V rychlosti jsem přiskočil k Terrymu a i přes veškerou nechuť, nenávist, odpor k tomuto individuu a dalším věcem, jsem jej popadl za síťované triko a přitáhl si ho až nebezpečně blízko k sobě.
"Viděl jsi je?!"
"Noooo… to sice ne, ale určitě se líbali, to já poznám." Prohlásil chytře a mě tím vehnal tik do oka. O minutu později odcházel s krvácejícím nosem, brečel a měl vyrvaných pár vlasů, kterýma jsem za ním výhružně mával, když běžel chodbou.
"Řeknu to tvojí matce!!" Křičel během úprku Terry.
"Hypochondr a navíc Mýtomaniak!!" Hodil jsem za ním rozervaný baličák, který teda nedoletěl daleko a ani mi jeho hození nijak nepomohlo, ale na efekt jsem něco udělat musel.
"Teď abych začal znovu!" 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama