Merodi ga daisukidesu 140

6. února 2017 v 12:40 | Saskie a Batia |  Merodī ga daisukidesu

Merodi ga daisukidesu 140


Ren Itokki - červená
Kane Konori - Modrá
Kei Machiko - světle fialová
Natsu Yinguui - světle zelená


"Řeknu to tvojí matce!!" Křičel během úprku Terry.
"Hypochondr a navíc Mýtomaniak!!" Hodil jsem za ním rozervaný baličák, který teda nedoletěl daleko a ani mi jeho hození nijak nepomohlo, ale na efekt jsem něco udělat musel.
"Teď abych začal znovu!"

I když jsem byl ke Kanemu pořád zády, cítil jsem, že nějak musím vyjádřit svůj obdiv ke Kaneho sebeobraně.
Obdivně jsem zapískal a otočil se. Kane byl rudý vzteky a zároveň nějakým způsobem ještě bledý ze všeho toho přetrvávajícího znechucení, které se přelilo i do jeho očí, které vyzařovaly nehoráznou zoufalostí.
Přišel jsem k němu a lemem svého trička mu začal utírat pusu, kde ho to hovado olízlo.
"Jsi v pohodě? Nechytl jsi nic?" Zeptal jsem se, a on se s přehnanou zoufalostí chytl mého trika a křečovitě se na mě nalepil.
"Co když jsem od něj něco chytil Keii? Co když je nemocný?" Zalapal po dechu, jakoby si právě něco uvědomil "Co když jsem mu ublížil?!"
Uchechtl jsem se.
Proč nad tím sakra vůbec přemýšlí? Proč se o něj tak bojí? Vždyť je to jenom pošahaný kretén, který ho právě sexuálně obtěžoval.
"Zas taková rána to nebyla. Zasloužil by větší, ale myslím, že už si na tebe dovolovat nebude." Uculil jsem se a rozcuhal mu vlasy.
Jen se na mě mírně uklidněně podíval
"Jo, asi máš pravdu. Ale fakt mě rozhodil. Sakra vždyť- On olizuje cizí lidi na potkání?" Stěžoval si
"Ne že by se to od takového magora nedalo očekávat, ale stejně, nejsem si úplně jistý, proč jsi z toho tak vedle?" Zvědavě na něj kouknu a on mi pohled hned oplatí
"Jak to myslíš?" Zamrkal
"No, vždyť si gay, on je chlap, tak by ti to nemělo vadit ne?" Prohlásím jako bych o gayích věděl něco víc než on.
A on udělal něco, s čím jsem ani ve snu nepočítal.
Dal mi facku.
Šokovaně jsem zamrkal na zem.
Ten skrček mi normálně lisknul!
Co si o sobě ten podělanej trpaslík jako myslí? Co jsem sakra udělal?!
Nasraně jsem se na něj otočil.
A zarazil se.
Vypadal fakt dotčeně a ještě o trochu zoufaleji než předtím. Přece se nemusí tolik stydět za to, že je gay.
"Keii, odejdi." Zahuhlal Kane a i se na mě odmítl podívat
"Cože?" Zvedl jsem obočí
"Prostě běž pryč." Otočil se k nedodělanému dortu a začal do něj patlat krém
Hádám, že se potřebuje srovnat s tím, že po něm jede další teplouš?
Zamířil jsem teda za Renem do pokoje.
Na chodbě v zrcadle jsem si ještě všiml své zarudlé tváře, jen jsem ji trochu promnul a vstoupil do Renova pokoje.

Obdvině jsem si prohlížel svoje dílo, myslím, že jsem to tentokrát zabalil dokonce lépe než předtím, fakt jsem na sebe byl hrdý, dokonce víc než kdykoliv předtím a ano, vím, že se jednalo pouze o dárek pro moji matku, ale stejně. Musel jsem si to vyfotit a fotku honem poslat do oběhů sociálních sítí.
"Jo, tohle je parádní." Spokojeně jsem se usmál a opět chytil dárek, že ho přendám z postele na stůl, aby nezavazel, když se opět otevřely dveře a dovnitř vešel Kei se zarudlou tváří.
Neptej se, neptej se... Kousal jsem se do jazyku a vyhýbal se přímému očnímu kontaktu. Kei si však všiml mého pohledu a jako správný sebestředný zmrd podal vysvětlení bez jakých koliv nahlas vyslovených dotazů.
"Kane mi dal facku." Zvuk trhajícího se balícího papírů zněl bolestivě a až příliš známě. Kei se bez zájmu posadil na moji postel a čekal, jestli to nějak okomentuju. Jo, mohl bych na něj řvát, že si vymýšlí, ale dvakrát v jednom dni se prostě nechci opakovat. Raději si nechám nalhávat, že je Kane malý vraždící maniak, než abych musel znovu někomu vyčítat, že lže. Když je to všechny dneska baví...
"Proč?" Zeptal jsem se pro změnu.
"Já nevím, protože ho olízl ten teplouš, co ho tu schováváte? Asi si na někom potřeboval vybít zlost." Málem jsem rozerval i dárek. Ne, Terry a Kei se určitě nedomluvili na společné lži. Vždyť Kei by se k mojí chůvě ani nepřiblížil. Ale věřit tomu, že Kane na někoho stáhl svoji drobnou ruku, to se mi taky zrovna třikrát nechtělo.
No, mám odvést téma jinam? Vypadá celkem smířený s tím, že dostal facku, brečet mi tu nebude, stěžovat si asi taky ne...
"Doufám, že ten teplouš neplánuje zkoušet ještě něco, nebo mu vlepím já" Doplnil a sledoval dárek pod mýma rukama. Začal jsem tak trochu tápat, to teď mluvil o teplouši jako o Kanem, nebo o Terrym a plánuje zkoušet co? Jakože Kane by měl plánovat další útok, nebo Terry by se chystal olíznout Keie? Podíval jsem se na zmuchlaný rozervaný papír ve svých rukách a jen si povzdychl. Věškerá hrdost šla do háje... No, aspoň mám fotku. Ovšem tentokrát to už s papírem vzdávám. Vzal jsem ozdobnou tašku, v níž jsem kdysi dostal láhev saké, schoval do ní matčin dárek a vrch tašky svázal mašlí.
"Kei, mohl bys mi tu podržet prst, abych to zauzloval?" Otočil jsem se k němu. Nevypadal zrovna ochotně, ale přiložil prst na uzel.
"Pověz mi prosím přesně, slovo od slova podle pravdy, co se stalo v kuchyni." Vybídl jsem ho
"Vypadám snad jako vyprávěč pohádek? Myslíš, že se mi chce vůbec tápat v paměti, abys to měl slovo od slova?"
Mávnul jsem ledabyle rukou, aby to nezdržoval a začal vyprávět, samozřejmě ne slovo od slova, i když to byla záležitost, jenž se stala sotva před... půl hodinou? Maximálně hodinou, takže by si mohl některé detaily pamatovat.
"No takhle, když jsi odkráčel, zůstal jsem sedět poblíž, kdyby náhodou ta vaše kuchta chtěla zkoušet nějaký hovadiny. Protože- znáš Kaneho, je neschopný" Pokrčil rameny, a chvíli hledal v paměti než pokračoval "Bla, bla, blá, vařil, vařil, pekl, Kuchta usla." Vydechl jakoby fakt nechtěl ztrácet čas nad nepodstatnýma věcma.
"šel jsem se napít a Kane chtěl, abych mu tam začal otročit, protože znáš ho, sám si prostě neporadí" Pokrčil znovu rameny "Takže jsem mu ušlehal krém a ze srandy jsem mu švihnul trochu krému na tvář" Na můj vkus nějak moc krčil rameny "Protože proč ne, chápeš. V tý chvíli to bylo vtipný. Pak po mě chtěl umýt ty divný věci co jdou do toho mixéru."
"Metle?" Odhadoval jsem a zvedl obočí
"Nebuď chytrej jo." Napomenul mě "No, tak umývám a najednou kroky. Tak se otočím a ten váš teplouš se sklání ke Kanemu a říká něco ve stylu "Jé, jsem teplej teď tě olíznu, protože máš na tváři krém" a já jako 'co?' ale než jsem stihl něco udělat, tak už ho olizoval. Kane jednoduše zbledl jako stěna a pak mu jednoduše vrazil" rozpřáhl ruce jako by říkal 'Tadá' a chtěl příběh ukončit, ale nejspíš mu došlo že tu byl ještě druhý Kaneho útok, který mě měl zajímat.
"Pak zaječel něco jako 'Řeknu to teplému Renovi, už nebudete kámoši" a šlápl mi na nohu, tak jsem ho kopl do holeně." Znovu pokrčení rameny.
"Kane byl zoufalostí bez sebe, tak jsem se ho zeptal proč? Vždyž je taky teplej, snad by mu to nemělo tolik vadit ne? A pak mi jednoduše dal facku. Vůbec jsem ho nepochopil."
Zdálo se mi to, nebo nějak často používal slovo teplej? Celou dobu jsem na něj zaraženě hleděl a v hloubi sebe potlačoval nutkání zeptat se ho na onen polibek, který zmiňoval Terry. Bohužel to neměl podložené a navíc, řekl to Terry... "Takže polibek říkáš..." Hlesl jsem zamyšleně, následně mi to došlo. "Teda, facka!" Opravil jsem se.
Škubnul sebou a šokovaně se na mě podíval. "Poslouchals mě vůbec? O čem to sakra mluvíš?"
"Nikdo o žádném 'polibku' přece nemluvil." Vyčítavě na mě pohlédnul jako bych si snad měl vážit, že byl vůbec tak ochotný a něco vyprávěl
"Ale jo... Terry něco povídal, jenže on toho vždycky nakecá, mu samozřejmě nevěřím... jen jsem nad tím zrovna přemýšlel, víš, dával jsem si dohromady souvislosti mezi tím, co si mi řekl ty a co mi řekl on..." Rozrazily se dveře, dovnitř se vpotácela Genaki s prázdnou lahví v ruce. "Já chci taky něco říct!!" Zaburácela hromovým hlasem.
Kei mi jenom věnoval otrávený pohled ale nic neříkal a radši si sednul na mou postel
"Ano? My tady zrovna řešíme násilí..." Prohlásil jsem vlídně. "Tak násilí... Dostala jsem facku!" Genaki si založila ruce na hrudi a seriozně pokývala hlavou. Mě z ruky vypadl dárek.
S Keiiem to očividně vůbec nehlo, "Nechci nic říkat, ale neměla jste olizovat Kaneho, člověk by se už poučil, že to se cizím nědělá. V téhle rodině to může být normální, ale řekl bych, že je to poněkud nezdvořilé" Prohlásil
"Nikoho jsem neolizovala... Když jsem se probudila, v kuchyni nikdo nebyl." odpověděla uraženě. "Tak od koho jste dostala tu facku?" zeptal jsem se zaraženě a při tom hledal na její tváři známky násilí...
Kei ke mě nechápavě zvedl hlavu "Ale Kane ten dort nedokončil, proč by nebyl v kuchyni?" Nechápal, a žádná Genaki ani její facka ho očividně vůbec nezajímala
"Třeba se urazil, protože jsi ho opět nazval teplým..." Odseknul jsem mu a dál hleděl na Genaki. Vypadala, že vážně přemýšlí nad tím, kdo jí dal facku. "Já nevím... prostě si tak spím a najednou slyším plácnutí." zhluboka jsem se nadechl a sklonil hlavu. Jenom planý poplach, slyšiny staré kuchařky.
"Tak si běžte lehnout, než vás zase někdo praští" Doporučil Kei a snad to znělo i jako varování
"Takže, Kane praštil díky Bohu jen tebe a Terryho... no a pak odešel... Ach ne, co když teď někde sedí a brečí? Lituje toho, co udělal? Kei!" Zprudka jsem se k němu otočil.
On se jen bezeslova zvednul a zamířil z mého pokoje přímo do kuchyně
Bezbranně jsem vyhodil rukama, se zoufalým výrazem. "A komu tímhle prospěješ??!!" Křiknul jsem bez přemýšlení a běžel za ním.,
"Komu čímhle zas prospěju? O čem zas meleš?"
"Hele, jsem ze všeho zmatený, nech mě řvát si co chci, kdy chci a jak chci!" Řekl bych, že Genaki v hale rozlila svoji láhev, no a já se svým štěstím na tom prostě musel ujet a tak nějak doklouzat až k hlavním dveřím, které se právě otevřely. Ten náraz byl velmi bolestivý...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama