Merodi ga daisukidesu 163

9. srpna 2017 v 12:00 | Saskie a Batia |  Merodī ga daisukidesu

Merodi ga daisukidesu 163


Ren Itokki - červená
Kane Konori - Modrá
Kei Machiko - světle fialová
Natsu Yinguui - světle zelenáBarman před nás donesl 3 panáky, svůj si chtěl nejspíš vypít v soukromí za barem. "Mimochodem, Rene, co jsi koupil své matce k narozeninám?" Natsu po mně zvědavě kouknul. Otázka- aby se neřeklo a u stolu nebylo ticho. "no, zaplatili jsme jí výlet." pokynul jsem sklenicí a kopnul to do sebe.

Následovala pak dlouhá etapa, při které jsem pomalu ztrácel ostré vidění, chtělo se mi spát, mluvil jsem místy z cesty... Prostě jsem nebyl zvyklý pít nalačno tolik tvrdého za sebou. Ani jsem moc nevnímal, jak jsou na tom ti dva. Bylo mi dobře a všechno mi bylo jedno.


Já jsem si s Natsuem aspoň přiťukl, než jsem ho do sebe kopl. Na rozdíl od Rena, ten se prostě nestaral a nehodlal ztrácet čas s něčím podobným.
A pak se rozjel, párkrát si přidal, zatím co já s Natsuem zůstávali u piva.
Lehce překvapěně jsem na Rena zamrkal, nečekal jsem, že se tvrdého tak chytne. Ale nedivil jsem se, rozchod ho sebral, tak jsem mu to ani neměl za zlé. Každopádně jsem zjistil, že, překvapivě, nemá moc velkou výdrž.
"Další!" křikl s opileckým přízvukem a následně se otočil na Natsua, nejspíš už nevnímal ani sám sebe natož tak nás. "Ty vlastně nejsi špatnej chlap. No vážně, na svůj věk, při správném osvětlení a s pár panákama to celkem jde... Že Kane?" Zhruba se otočil do míst, kde mě nejspíš viděl, řekl bych dvakrát, jelikož podivně přecházel očima ze strany na stranu.
"Jistě." Přitakal jsem krátce a trochu se naklonil k Natsuovi
"Myslím, že má dost." Řekl jsem tiše a věnoval mu pohled alá 'udělej něco'
Natsu jen pokrčil rameny, chvíli sledoval Rena a ve finále prohlásil, že má ještě trochu času, než mu začne sezení s poškoláky, že by se rád dozvěděl víc a navíc slíbil, že pak Rena odvede na pokoj. Což od něj bylo celkem zvláštní, tohle nabídnout, ale nechal jsem to bez povšimnutí.
Raději jsem se otočil zpátky na Rena s lehce pozvednutým obočím "Jak se cítíš Rene?"
"Wohooo!" Ren se kymácel zepředu dozadu, usmíval se od ucha k uchu a nic neřešil. "Kane, Kane, pojedeme spolu na o MŮJ zámek!" Vymrštil ruku, jakoby ten zámek stál přímo před námi a on mi ho ukazoval.
"Whoa!" Trochu jsem leknutím ucukl, když z ničeho nic zvedl hlas. "Wohoo, jasně, ale nechme to na zítra ok?" Odpověděl jsem tiše a krátce zkontroloval pohled barmana, jestli námi není příliš otráven.
"Ne, musíme ještě dnes, dnešek je idelání! Já přišel o přítele, ty jsi poslal do prdele toho sloního čuřáka... Natsu pojede s náma! To je dobrý nápad... Natsu proč ty s náma vlastně nebydlíš? Máme pro něho ještě místo?" Otočil se ke mně s otázkou
Kdybych ho chtěl podpořit v jeho opileckém řvaní, řekl bych něco jako 'v zámku je určitě spoustu místa!'. Ale já nechtěl.
"Pojedem zítra, musíme se všichni sbalit a všechno domluvit, není přece kam spěchat, on ti ten zámek neuteče" trpělivě jsem se pousmál
"Ne ty jsi mě nepochopil..." trochu se díky bohu ztlumil. Podíval jsem se na Natsua, který se evidentně dobře bavil. "Natsu s náma na zámek nepojede. Na to by mu učitelský plať nestačil... Nic proti Chalapeňos... On s náma bude bydlet na ubytovně."
"není místo a já, ani ty přece zase přestavovat pokoj nebudeme. Jen si vzpomeň, kolik z toho bylo bordelu" snažil jsem se mu to rozmluvit
"To je pravda", tvářil se smrtelně vážně a hluboce kýval hlavou, "tak se my nastěhujeme k němu." sám sebe pak pochválil za to jak to vymyslel.
"On sám spí na gauči" Doplnil jsem jenom a podepřel si hlavu
Ren na mě zvědavě koukl. Proč my ho dohazuješ když pak očumuješ jeho gauč?" zeptal se nechápavě
Vydechl jsem "jsme kámoši. jednou jsem u něj přespal. Každopádně Rene, nevěděl jsem, že nezvládáš alkohol" koukl jsem na něj
"A já někdy něco zvládl? Vždyť se na mě podívej...nejdřív jsem se nezvládl narodit správný ženský, pak jsem jí nezvládl vzdorovat, nedokázal jsem si udržet kluka a ani tobě jsem nepomohl... Jsem marný, marný a ožralý. Zítra mi bude zle, tady nuchos mi to bude předhazovat. To jsem to dopadl... Wohoo..." pozvedl sklenku a napl se.
Změna tématu se sice uchytila, ale nečekal jsem, že tak špatně. No aspoň jsem byl rád, že pil vodu. Koukl jsem na sklenici, ale nevyjadřoval se.
"Rene, když už ses tak rozjel, nechceš ještě něco?" zeptal se nečekaně Natsu.
Ren si k sobě přitahl vodu, zbytek svého panáka a Natsuovo pivo. "Já mám všechno vidíš? Pivo, alkohol, coca cola show, vole! Možná jsem marný, ale snad vím, co piju." na chvíli se odmlčel a tiše hleděl na stůl.
"Páni, jeho pocity vůči tobě se mění s každým nádechem" Zahuhlal jsem a dopil svoje pivo
"Je jen opilý... Nic z toho nemá. Navíc ho ani nemůžeme brát vážně. Rozešel se s ním přítel, jeho matka je kráva a nechci být poslem špatných zpráv, ale řekl bych že si fakt vyčíta tvůj nezdar s Keiiem..."
Ren chvíli na Natsua ostříl pohled a pak jen výrazně kývl hlavou. "Pravdu... díž! Mor na burgunďany... Chci ještě trochu vody, asi začínám být opilý."
"Můj nezdar s Keiiem? Vždyť každý víme, že to nikdy nemělo šanci" Pokrčil jsem rameny a prsty nezaujatě přejel po sklenici, abych vypadal klidnější "Není tu nic, kvůli čemu by si někdo měl něco vyčítat"
"Ren je tvůj přítel, od začátku se pro tebe snaží udělat jen to nejlepší... Klidně mohl být v S třídě, jeho nevlastní otec na to peníze má... Ty to možná nevíš, ale Max se s ním bavil o stěhování do V.I.P. části-" Natsu byl Renem přerušen.
"Otravoval s tím dlouho, ale já chci bydlet s tebou. Jsi jediný u koho jsem si byl jistý že i když mu řeknu jak to se mnou ve všech ohledech je, tak mě neodsoudí. Jedinej opravdovej kámoš. Možná jsem opilý, ale upřímný!" Natsu jen pokýval hlavou, čímž nejspíš u Rena vyvolal smích.
"Je jako takový ten pes, ta hračka co se mu kýve hlava zatímco sedí na místě..." jako opilý puberťák.
"Já vím že pro mě chce to nejlepší, vždyť i já pro něj chci to nejlepší" koukl jsem na stůl "A jak Ren nedávno řekl, nejlepší bude, když nechám Keiie být." nadechl jsem se "A co se týče pokojů" koukl jsem na Rena "Jsem fakt rád, že seš můj spolubydlící" pousmál jsem se
"Ooooo...Taky tě mám rád. Vždyť mě rozbrečiš, ale teda nevím, jestli to nejlepší pro mě má být tady Natsu." Zatvářil se nejistě
Unaveně jsem vydechl "Vždyž jsem říkal, že to byl vtip" Koukl jsem na Natsua
"A kdyby jsi to nemyslel jako vtip... Můžeš mi objasnit, proč bych měl mít něco se svým studentem?" Ren se zhluboka nadechl. "Yaoi mangy jsou tohohle plný... "
Renův poznatek mě donutil se zasmát. "No. Neber si to osobně Natsu, ale nepůsobíš jako učitel. Chci říct, studenti jsou úplně jedno, klidně je necháš se mezi sebou poprat, šikana tě taky moc nezaujme, i když se odehrává přímo před tebou, na hodiny chodíš nerad a se spožděním, studenty neznámkuješ a vůbec tě nezajímá, jestli se někdo něco naučí" Zvedl jsem na něj obočí "Nejseš tak trochu jako úplně obyčejnej člověk, co jenom bydlí v areálu školy? Vždyť studenty ani nebereš jako studenty, tak proč by ne?"
Ren celou dobu hleděl před sebe a až pár minut po tom co jsem domluvil sebou začal ošívat a nevěděl co s rukama, divně se třásl, až z něj vypadla jediná otázka. "A kterej z nás by byl dole?"
Snažil jsem se zadržet smích. Kousl jsem se do rtu a koukl na Natsua "To není na mě, abych rozhodl, že. To by bylo mezi váma. Pro mě za mě se můžete klidně střídat." Se dvěma pivy v žaludku bylo mluvení o takových věcech vážně jednodušší.
Ren nad tím fakt přemýšlel, vypadal, jakoby si snad dopředu plánoval nějaký sexuání kalendář. "No, jakože šlo by to, ale zrovna nadšený z toho nejsem."
"Já si asi spíš zatím nedokážu představit, že jsem s chlapem." Řekl opatrně Natsu.
"Tak si to nepředstavuj" zasmál jsem se "Já si to taky nepředstavuju"
"No jo, jenomže pak se to stane realitou a co budu dělat?" Zeptal se Natsu, zatímco sledoval zamyšleně poloprázdnou sklenici.
Ren jakoby se probral z tranzu se k němu najednou otočil s vážným výrazem. "Budeš dole." Odpověděl mu bez rozmýšlení. Natsu jej chvíli pozoroval a pak se podíval na mě.
Já se nechtěně uchechtnul nahlas, pak jsem se kousnul do rtu a zkusil se na to podívat z Natsuova pohledu "No, ale když to tak vezmeš, když si to nedokáže ani představit, nebylo by přece jenom, pro něj, přirozenější být nahoře?"
"Ale, já byl vždycky chlap-" Natsu začal vysvětlovat, ale byl opět přerušen.
"To já taky!" Ozval se Ren.
Natsu se zhluboka nadechl. "Co chci říct je... že si prostě nedokážu a snad ani nechci představit Rena nad sebou... Vlastně to asi ani nechci zažít."
"A pod sebou jo?" Lehce jsem na něj pozvedl obočí
"No, to taky ne, ale myslím, že kdyby k tomu došlo, bylo by to jednodušší."
Ren se naklonil k nám a pozvedl jedno obočí. "Teda chlape, s tebou to nebudu mít lehký."
"Mluvili jsme hypoteticky, že?" Nadhodil jsem, nechtěl jsem, aby se mezi sebou později nějak pohádali kvůli pozici v posteli, když mezi nima nedojde spíš k ničemu, než k něčemu
"No jistě! Ale pak mi řekni, když ne Natsu tak s kým budu hypotitececky chodit?" Zeptal se Ren a ukončil to škytnutím.
Koukl jsem se na něj s nicneříkajícím pohledem, ale nic jsem neříkal. Neměl jsem chuť mu na tohle odpovídat. On věděl, že na světě nejsou jenom tři lidi, ze kterých si vybrat.
"Nejsem zvyklý být sám... Vím, že Harry byl až v Anglii, zatímco já tady, ale pořád jsem měl ten vnitřní pocit, že jsme spolu... Teď necítím nic... Děsí mě to." Ren pokýval hlavou, tvářil se sklíčeně.
"Tebe bude spíš děsit kocovina se kterou se ráno potkáš." Natsu se uchechtl, dopil pivo a vypadal, že bude odcházet za poškoláky
"Z jednoho panáka kocovinu snad ani nemůže dostat. Jediné co dostane je pěkná ostuda, že se tu válel po stole jenom z toho." Řekl jsem a koukl na Natsua
"Doprovodíš ho teda do pokoje?" Podal jsem mu svou klíčenku, kde byl jen klíč od našeho pokoje a stříbrná karta k jistému VIP pokoji. Což mi připomínalo, musím mu ji hodit pod dveře nebo někam.
"Jo, pokusím se... Poškoláci stejně nechodí na čas, tak proč bych měl já. Tak vstávej Rene."
"Ej! Muchos..." Ren se nechal vytáhnout na nohy a odvést, kupodivu to díky alkoholu bylo všechno jednoduché.
"A to je to co jsem myslel, když jsem říkal, že se nechováš jako učitel" Prohlásil jsem "ale seš dobrej chlap" ujistil jsem ho a šel to zaplatit ze svého. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama